I'm not okay! Trust me! Part.6

31. října 2007 v 16:39 | Ellis |  Im not okay
/Jsem zpěěěěět!!!!! Máte radost??:D:D/
Otevřel jsem oči. Vlastně ne. Neotevřel. Po marném pokusu oči otevřít jsem se chytil za hlavu. Bolest mě donutila kňučet a někdo mi na čelo připlácl studený hadr. Konečně se mi podařilo otevřít oči. Mžoural jsem po svém pokoji a pak mi do záběru vlezl Mikey, který seděl na mé posteli a pobaveně se culil a zároveň kroutil hlavou.
,,Trubko!!Co si dělal? Musel jsem říct rodičům, že je ti špatně!Ani do pokoje sem tě včera málem neodtáh a navíc sem kuli tobě ani nešel do školy!!''
Mikey do mě začal něco hustit a já to vůbec nechápal. Zaprvý mě bolela hlava takže jsem skoro nevnímal co říká a zadruhý se mi chtělo zvracet.
,,…..za tohle mě budeš do smrti nosit na zádech, a co tě to vůbec popadlo pít vodku?! Mohlo tě to klidně zabít!Dyť si v životě nic nepil….''
Vytáhl z pod postele prázdnou flašku od vodky a já z ní ucítil závan alkoholu jak mi s ní zamával před obličejem. V tu ránu jsem utíkal rovnou na záchod kde jsem pár nechutných minut objímal záchodovou mísu. Když jsem skončil opláchl jsem si obličej a pusu a deset sekund vyděšeně zíral do zrcadla protože to byl pohled skoro jako kdybych se chystal do rakve, možná i hůř.
,,Ty teda vypadáš''ozval se Mikey za mnou a já neměl ani dost sil abych ho přetáhl ručníkem.
,,Jdu se osprchovat….''
,,Jo a nezapomeň si vyčistit zuby''tlemil se Mikey.
Vlezl jsem do sprchy a nechal sem na sebe týct vlažnou a pak skoro až studenou vodu abych se pořádně probral.
Mikey mi připravil silný kafe a teď na mě v kuchyni zatímco jsem pil pobaveně koukal a pořád se pochechtával.
,,Nechceš přestat?''
,,S čím?''Zeptal se nevinně.
,,Se vším!''Naštval jsem se a už jsem byl na odchodu, ale Mikey mě zarazil.
,,Promiň ale nechtěl by si mi alespoň říct proč? Proč to všechno? Proč jsem tě včera našel naprosto nachcanýho a ubrečenýho v obýváku, proč si říkal něco o sebevraždě a taky proč jsem kvůli tomuhle všemu prošvihl dneska ve škole test z frániny na kterej sem se šprtil celej tejden?! Mě by to dost zajímalo protože ještě ke všemu jsem musel lhát rodičům a ty moc dobře víš že já ve lhaní dobrej nejsem!''
Mikey byl totálně rozzuřený a mě to bylo líto, že jsem tohle způsobil. Sedli jsme si ke stolu a já mu všechno vyklopil o tom doučování, o Frankovi, o Rayovi…
***
,,Gee já nevím….víš všechno cos mi řekl jen dokazuje jací jsou to blbečci, Frank možná bez kámošů je v pohodě nebo něco, ale ve škole ani nikde jinde se s tebou nebude bavit normálně…''
,,Jo já vím, ale pořád doufám že…''
,,Gee to nemůžeš, mohl bys takhle doufat až do konce života!''
Koukal na mě tím typem pohledu Něco se sebou udělej!
,,Já..''
,,Ne ty ne, prostě se teď sebereš a zapomeneš na něj protože já se tu nebudu koukat na to jak si kvůli němu ničíš život, rozumíš mi?''
,,Ne já…já budu asi zvracet''
Zvedl jsem se od stolu a s rukou před pusou jsem už zase letěl na záchod.
***
Ležel jsem na podlaze koupelny, bylo mi špatně a byl jsem úplně zničený a taky unavený. Začali mi slzet oči když jsem ve dveřích koupelny uviděl Mikeyho. Sedl si ke mně a hladil mě po vlasech.
,,Běž si lehnout do postele, až ti bude líp tak si o tom promluvíme jo?''
Lehce jsem kývl a šel jsem si lehnout. Bylo mi smutno i za Mikeyho. Tak moc se staral, záleželo mu na mě a já si vyčítal co všechno jsem mu způsobil, bylo mi to tak strašně líto, že jsem z toho usnul a probral se až ve středu ráno. Pak jsem byl až do konce týdne doma. Mikey se o mě staral jako o smrtelně nemocného i tehdy kdy už mi bylo líp. Chodil za mnou a snažil se si se mnou povídat. Moc dobře jsem viděl jak pohledem zkoumá můj pokoj a hledá jestli se mi tam náhodou někde neválí prázdná flaška od vodky.
,,Tak co budeš dělat Gee?''
,,Nevím''
A vážně jsem nevěděl. Čekal jsem tu otázku, ale za ty dva dny jsem řešení nevymyslel. Nemohl jsem mu slíbit, že se polepším a jeho výraz zklamání mě ubíjel.
***
Další pondělí. Pak další a další. Čas letěl až do té doby než začalo sněžit. Tisíce malých bílých vloček se snášelo na celé město a jen co dopadli na zem roztáli takže za pár hodin co jsem seděl ve škole se z toho stala břečka kterou jsem se teď brodil domů. Šel jsem parkem a boty jsem měl zachvíli zablácené a promáčené. Byl pátek a já se strašně těšil na víkend až se pořádně prospím a odpočinu si.
Měl jsem přesně naplánované co chci o víkendu dělat, - kreslit, spát a psát. Už jsem to dělal několik týdnů pořád dokola, celé dny sedím doma a píšu texty a příběhy a kreslím. Baví mě to a docela i uklidňuje. Vypíšu se ze všeho co mě bolí. Už si připadám jak nějaká pitomá holka s deníčkem co pořád jen fňuká.
Jednou napíšu něco pro Franka. Něco co mu pomůže pochopit. Napadlo mě to teprve nedávno a přišlo mi to jako dobrý nápad a mohlo by to být jednodušší než mu to říkat sám do očí, ale chce to ještě čas. Potřebuju vymyslet něco úžasně geniálního.
Mikeymu jsem nic neřekl a nemám to ani v plánu mu něco říkat, protože mě přestal chápat. Nechápe mojí posedlost k němu, nedokáže přijmout to že na něj prostě nedokážu zapomenout a ani nechci. Frank je moje jediná láska a i přes to všechno co dělá a jak se chová na něj nikdy nedokážu zapomenout. Nemůžu.
Došel jsem domů,Mikey už tam byl.
,,Ahoj Gee, hele chtěl bych ti někoho představit.''usmál se. Ale tak nějak podivně. Z obýváku vyšel kluk. Neznal jsem ho ale hned naprvní pohled mě tak nějak ochromil. Mile se usmíval, hnědé vlasy šli úžasně k jeho tmavě hnědým očím a byl možná o trochu vyšší než já.
,,Tohle je Sam''
,,Ahoj''pozdravil mě a podal mi ruku.
,,Gerard, těší mě''usmál jsem se na něj taky jelikož to jinak nešlo, jeho úsměv byl nakažlivý.
,,Nepůjdeme se koukat na nějaký film?''Navrhl Mikey a oba dva se koukli na mě co já na to. Dívat se na film? S nima? Mikey byl rozzářený jako sluníčko tak jsem ho nemohl jen tak odbýt a docela jmse byl zvědavý kdo je to ten Sam zač.
,,Jo, tak fajn''
,,Super''
Přesunuli jsem se do obýváku a začli jsme probírat jaký film pustíme. Nakonec jsme skončili u videoher.
***
,,Skočím si pro jídlo, chcete taky něco?''Přykývli jsme, Mikey odešel do kuchyně ale ještě předtím si se Samem vyměnili významné pohledy. Ježiš ty sou tak nenápadný! O co se to jako snažej?!
No nic, dál jsem to nekoumal a věnoval se hře.
,,A co ty jinak děláš mimo školu?Tvůj brácha mi říkal, že rád kreslíš..''
,,A co ještě ti o mě všechno říkal?''
…………
,,Eh, promiň, ale nemám moc rád když o mě Mikey mluví, většinou to nemůže být nic dobrého''Hned jsem si samozřejmě vzpomněl na příhodu s flaškou rumu.
,,Nééé, on o tobě říká jen samé hezké věci'' Začal jsem se červenat.Zdá se mi to nebo mě balí? To jak kouká…z nepozornosti jsem autem ve hře naboural těšně před cílem a prohrál.
,,Moc mi to nejde….s Mikeym už jsme to nehráli věčnost''Zasmál jsem se když Sam projel cílem.
,,Chodíš někdy bruslit?''Zeptal se mě úplně nečekaně.
,,Eh, co?Já bruslit?Dokážeš si mě jako představit na bruslích?''
,,No mohli bysme to zkusit.''
Ty vole!!To snad není pravda. Nemohl jsem uvěřit vlastním očím i uším. Co to tady provádí……
Bylo to fakt to co sme si myslel nebo už mám haldy? On mě tady skoro pozval na rande nebo co!! A ještě ke všemu bruslit. Vybavil se mi v halvě obraz mě na bruslích, všude kytky, třpytky, usmívající se Sam…..
Fůůůj. Z té představy mi bylo vážně blbě. Jne jsem se nejistě usmál a koukal jsem směrem ke kuchyni a vyhlížel Mikeyho, který se podezřele dlouho nevracel. Mě se dneska zdá všechno podezřelí. Všiml jsem si, že se Sam tváří ztrápeně, úsměv mu zmizel ale vypadl hezky. Usmál jsem se na něj aby věděl, že si nemusí myslet že řekl něco blbýho i když řekl. Vzduch v místnosti začínal nějak houstnout a mě bylo nepříjemně.
Zvedl jsem se a šel do kuchyně za Mikeym, seděl za stolem a ládoval se brambůrkami.
,,Kde jako seš?''Sedl jsem naproti němu a zatvářil jsem se vysoce naštvaně. Mikey otevřel hubu div mu brambůrky nevypadli z pusy zpátky do sáčku.
,,Sakra Mikey nehraj si na neviňátko, ten kluk se mě normálně snaží celou dobu balit!''Vyvalil na mě oči.
,,Normálně mě chtěl vzít bruslit''Mikey se zakuckal tak, že se začal dusit tak jsem ho musel praštit do zad. Vážně se sním nedalo bavit. Odešel jsem z kuchyně nahoru do pokoje a cestou jsem litoval toho, že jsem ho radši nenechal udusit.
Zavřel jsem se u sebe a až do večera jsem skládal a kreslil. Mikey několikrát klepal, ale neotevřel jsem mu.
,,No tak Gee!!Otevři, nemůžeš tam stejně být věčně. Co ti na tom sakra vadilo vždyť je hezkej. Odkopáváš takhle skvělýho kluka kvůli nějakýmu blbečkovi, zamysli se.''Slyšel jsem Mikeyho hlas za dveřmi. Zvedl jsem se a prudce otevřel dveře.
,,Víš co mi na tom vadí?!''Mikey jak byl opřený a já otevřel tak spadl takže teď mi ležel u nohou,,že si ho sem prostě přivedl a nic mi neřekl, on se chudáček o něco snažil a já si připadal jako pitomec''
,,Tak promiň Gerarde, ale jsi gay! A já se na tohle už nemůžu a nebudu koukat jak se ničíškvůli nějakýmu idiotovi. Prostě tady máš číslo na Sama a zavoláš mu. A jestli mu nezavoláš řeknu všechno Frankovi protože Sam je můj kámoš a když mi řekl, že je gay tak z toho byl ještě dost dlouho v háji protože jeho rodiče se to dozvěděli a vyhodili ho z domu!! Takže kurva by sis toho měl vážit, že ti takhle pomáhám. Měl bys mi líbat ruce za to jak sem tě dostal z tvýho opileckýho stavu!!''
,,Neřvi tu na mě, já to všechno vím sakra!!''
,,No tak něco dělěj!''
Mikey se ten večer už neukázal. Rodiče přijeli pozdě a to už jsem ležel dávno v posteli. Přes zdi jsem občas zaslechl jak Mikey cvičí na basovku. Dveře od auta klapli, slyšel jsem klapnutí dveří a kroky. Máma jen nakoukla ke mně tak jsem dělal že spím. Jkamile zavřela dveře vytáhl jsem flašku vodky s džusem. Už jsem věděl kde je moje hranice a vypít vodku celou samotnou to vážně nevím jak se mi povedlo, ale s džusem je fajn a mám potom příjemný pocit. Líp spím a nic se mi nezdá. Vypil jsem asi půlku než jsem usnul……
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mika Mika | 31. října 2007 v 16:46 | Reagovat

skvělýýýýýýý vítej zpět

2 Doookie Doookie | 31. října 2007 v 17:00 | Reagovat

konečněěě:D:D pěkný..aelt o už jsem ti řikala.D

3 lusyi lusyi | 31. října 2007 v 18:05 | Reagovat

skvělý pojkráčko žádná pauza

4 Culka Culka | 31. října 2007 v 18:46 | Reagovat

Jůůů ty už si zpátky! vítej :) :D

5 aia aia | 31. října 2007 v 19:16 | Reagovat

Super já teda radost mám a velkou .. doufam že bude brzo pokráčko

6 Anaj Anaj | Web | 31. října 2007 v 20:01 | Reagovat

No tak tu sice Frank velmi casto nebol, ale.... Sam mi je nesympaticky :D neviem preco. asi preto, ze sa miesa medzi geeho a franka... aj ked je frank idiot! :D

7 Dee Dee | Web | 1. listopadu 2007 v 10:27 | Reagovat

Juhuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

Vitaj späť! ...no čo ako sa ti páči nový haus?...

beautiful...

8 janca janca | 1. listopadu 2007 v 16:31 | Reagovat

vítej!!je to vážně skvělý,su zvědavá jak to nakonec dopadne :)

9 Nii Nii | 1. listopadu 2007 v 16:58 | Reagovat

to je fajnový, že už si zpátky.....moc pěkná story...strašně se těším na pokráčko =))

10 nofret nofret | 2. listopadu 2007 v 12:03 | Reagovat

děvče zlatý...to je super,že zase píšeš,už jsem se nemohla dočkat...je to fakt kuriózní zážitek si něco tady přečíst....a pokračování...kdo by se netěšil,že?XD

11 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 2. listopadu 2007 v 13:36 | Reagovat

jáááj jupííí som hapýýýý!!!! :D ňu konečne už som sa nevedela dočkať! Ale stálo to za to, potrebujem pokračovanie! :D neviem sa dočkať! Asi koľko dielov to bude mať ?

12 nj nj | 2. listopadu 2007 v 15:36 | Reagovat

strasne  sa my lubi tato povidka dufam ze coskoro bude dalsi dil:D

13 DarkFire DarkFire | Web | 2. listopadu 2007 v 17:36 | Reagovat

Waw, snad na další nebudeme moc dlouho čekat.

14 teryn-red teryn-red | 2. listopadu 2007 v 21:18 | Reagovat

hustýýýýýýýýýýý....honem další pokráčo a na pauzy zapomeň 8)

15 Benji Benji | Web | 3. listopadu 2007 v 19:50 | Reagovat

johoho :D

16 adriana adriana | 4. listopadu 2007 v 14:39 | Reagovat

tohle se super story,neco mi připomíná asi můj zku*****j život...pokráčko

17 Fee:P Fee:P | 6. listopadu 2007 v 21:55 | Reagovat

toe úúúpe náááááádhernýýýý!!!:)

18 Evika Evika | 9. listopadu 2007 v 19:50 | Reagovat

ahojda,tyhle povídky jsou fakt úžasný,máš hodně dobrej styl vypravování :-)))) jen tak dál....

19 Adush Adush | Web | 10. listopadu 2007 v 21:15 | Reagovat

jj presneee pripomyna mi to... ryxlo dalsiii dieeee lsa nefiem docqattttttttttttttttt prosiiiiiiiiiiiimmm

20 trinytis trinytis | Web | 3. prosince 2007 v 14:31 | Reagovat

tak a bude dalsi pokraco!!!!!!!!!!!!!!!TO TI RIKAM JA!!!!!!!:D:D:Dty voe ja se nemuzu dockat!!!!!!:D

21 SlcahhhTere(MegaBulva) SlcahhhTere(MegaBulva) | 20. ledna 2008 v 22:38 | Reagovat

Hezké::D:D:D:D:D:D" rel="nofollow">D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nejlepší je to s těma bruslema:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama