Guide-post of stories

12. září 2007 v 20:14 |  Stories
.:My Stories:.

/one-shot/Derek Bloom/Matt Good/
Bohužel do puntíku to pochopí jen ti co sledují Derekův a Mattův twitter, znají jejich posedlost Star Wars a World of Warcraft a vědí, že byli nadšení zdejším absinthem:D Ale i tak poslouží pro pobavení:)

/Unfinished/

/22 parts/Gerard/Frank, Gerard/Bert/
Být nájemným vrahem znamená nemít žádnou identitu. Jaké osudy někoho takového čekají když zabije místo své oběti jeho přítele a pak se do oběti zamiluje?
Tak Franku Iero. Teď mám tvůj život ve svých rukou. Jseš mrtvej, teď, protože mě uniknout nemůžeš.

/One-shot/Na motivy povídky E.A.Poea./
Gerard žije ve svém světě dokud jednoho dne nepřijde někdo kdo se mu podobá,stejné jméno,stejné zvyky. Co chce? A co se stane když vám někdo ukradne vaši identitu?A je to vůbec skutečné?
Byl jsem ochromený tou novinkou, že ten nový se jmenuje úplně stejně jako já. Pootočil jsem svou hlavu tak abych na něj viděl. Seděl klidně v lavici a lehce se usmíval.

/One-shot/Frerard/
Jeden dvoudílný vánoční Frerard.
Přiznám se, že jsem do Geeho tajně zabouchnutý. Ze začátku jsem ty pocity chápal, jako že ho obdivuju, byl to fakt umělecky založený kluk s citlivou duší a někoho jako je on jsem nikdy nepoznal. Gee je originál!

/16 parts/Jepha Howard/Jessie(smyšlená postava)/
O jednom naprosto obyčejném vlkodlakovi který potká obyčejného kluka. Ale ne pro něj obyčejného.
Jmenuji se Jepha Howard. Jsem vlkodlak.
Mnohokrát jsem se takhle představil a sklidil jsem jen salvu smíchu. Když to říkáte otevřeně nikdo tomu neuvěří. Myslí si že vtipkujete.

/One-shot/Girl and Gerard/
Umírající dívka a upír.
,,Jednou bych chtěl ještě jednou vidět východ slunce. Dívat se na něj, nechat na sebe dopadat první teplé paprsky…s tebou"řekl mi jednou a usmál se.
/14 parts/Frerard/
Looser Gerard zamilovaný do nejoblíbenějšího kluka na škole. Co se z toho vyklube?
Celý čtyři roky. A on ani neví, že existuju. Semnou nechtěj mít nic holky natož kluci. A už vůbec ne kluk jako je on. Může mít jakoukoliv holku na kterou si ukáže. A stejně nemám ani malou naději na to že by mohl být gay.
/One-shot/Unknown character/
Jen nějaké smutné myšlenky...
Stál jsem na okraji propasti. Můžete si říct že stojím nad obrazně řečenou propastí. Ale byla to doslovná propast. Rozprostírala se pode mnou jako obrovská hladová ústa.
/7 parts/Frerard/
Jak se zbavit panictví? Zastavit u Gerarda...
,,Tak dobře...''nadechl se,''prostě, ještě nikdy jsme s klukem nic neměl, vím že jsem gay. A vědí to i ve škole. Ale smějí se mi ale já prostě ale když jsem s holkou...nic necítím a chtěl jsem zkusit konečně prožít něco s klukem, ale nikdo ve škole neni tak divnej a nikdo mě nechce a já už nevěděl co mám dělat tak...tak jsem si tě vyhlídl na dálnici a zdáš se mi fajn...'' Musel jsem chvíli přemýšlet než mi vlastně došlo co to řekl. Frank zatím zase hypnotizoval koberec.
/One-shot/Waycest/
Gerard bere drogy. Co s tím udělá jeho mladší bratr co je do něj zamilovaný? Do vlastního bratra?! A co se stane na půdě?
,,Víš co Gee?.....nech mě být a jdi se radši léčit….''Mikey se zvednul a při odchodu prásknul dveřmi. Celý zbytek dne proležel v posteli a plakal. Plakal a přemýšlel….
/One-shot/Frerard/
Co uděláte pro svoje známky?
,,A co bys pro to abys prolezl udělal??''
,,Všechno''řekl jsem a to byl už u mě. Nějak blízko ne? Nebo se mi to zdá? Sakra neměl sem tak chlastat. Snažil jsem se zůstat klidný ale najednou sem ucítil ruku v rozkroku. Začal mě třít přes kalhoty a mě se proti mojí vůli postavil. No jo tělo si dělá co chce.
/One-shot/Frerard/
Co dokáže jeden vášnivý polibek při vystoupení.
Pořád jedno a to samé. Dal bych cokoliv za to abych to mohl vrátit. To jak ke mně přišel, chytnul mě a políbil. Takový polibek od něj sem ještě nedostal. Naše rty se o sebe otřeli. Jemně. Fanoušci začali ječet a já měl co dělat abych se tam nesložil.
/One-shot/Waycest/
Mikey neumí plavat a když se skoro utopí bratrská láska vyplave napovrch:)
Byl jsem ještě pořád vyděšený z představy že mohl být teď mrtvý. Líbal jsem ho tvrději a s každým polibkem jsem přitvrdil i v dotycích abych věděl že Mikey je doopravdy teď tady. Živý, můj. Celý. 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mimush Mimush | Web | 8. prosince 2009 v 15:15 | Reagovat

Ahoj. A náhodou takú staršiu story.. Adopcia, alebo tak nejako sa to volalo, to tu už nieje? o:):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama