One Day in Hot Summer

25. září 2007 v 19:06 | Ellis |  One day in hot summer
/Zatím jedna moje jednorázovka :D Snad pobaví/
Bylo léto. Horký letní den vyhnal všechny obyvatele k vodě. Byli jsme na prázdninách s bráchou u babičky. Horko nás aspoň zbavilo té staré ukecané babky. Nikdy nás neměla ráda a o prázdninách nás chtěla u sebe mít jen proto aby nás mohla pořád shazovat a otravovat. Možná je stará ale to je mi jedno. Už i bez toho mám život na nic a ještě ona mě bude kritizovat. Jakože Gerarde nemaluj si ty oči a Gerarde co to máš s těmi vlasy a Z tebe nikdy nic nebude….bla bla bla.
,,Mikey tak už děleeej'' Zaječel jsem na bratra který byl pořád nahoře v pokoji a nejspíš něco hledal zatímco já jsem už stepoval u dveří.
,,Joo hneed'' zakřičel nazpět a za pár okamžiků byl už dole. K řece se šlo přes zalešněný kopec takže jsme byli pořád ve stínu a nebylo nám horko. Cestou jsme vyváděli různé kraviny hodné jen sourozenců Wayových. Ostatní si možná se svými sourozenci nerozuměli ale já ano. My s Mikeym jsme byli dokonalí.
,,Gerarde slib mi že mě dneska už konečně naučíš plavat!! Jsme tu už týden a já sem neudělal ani jedno tempo sám.'' Sťežoval si Mikey.
,,To protože máš tlustou prdel'' Chichotal jsem se jako holka.Mikey po mě hodil nějakou šišku.
,,Nemám tlustou prdel! To ty!'' Křičel, smál se a házel po mě další šišky. Je jak dítě.
,,Tak fajn! Dneska tam budeme tak dlouho, dokud se nenaučíš plavat.''řekl jsem když jsem ze sebe sundal poslední kousky trávy a jehličí protože Mikey mě povalil a naházel na mě tu přírodu. Neuměl plavat. Nikdy nějak neměl příležitost se to naučit. Jako malý se mu utopil pejsek a on se od té doby vody bál. Pak ho to přešlo a chtěl se prostě naučit plavat.
U řeky bylo plno lidí. Šli jsme proti proudu na místo kde byla skála a pod ní malinká písčina. Naštěstí ještě nebyla zabraná takže jsme si jí zabrali my. Tady aspoň se nebude Mikey stydět za to že ho učím plavat.
Byli jsme tam až do večera. Střídavě jsem učil Mikeyho plavat, pak jsem plaval sám a pak mě Mikey donutil se opalovat což byla nehorázná drzost jelikož jsem si zakládal na své bílé pleti. Mikey byl celý rozmrzelý protože mu pořád nešlo plavat. Takže jsem mu tu radost udělal a opaloval se s ním místo toho abych zalezl pod stín nejbližšího stromu. Bylo kolem osmé a lidé už začali odcházet. Za chvíli jsme byli u skály úplně sami.
,,Na to nemám. Nikdy se to nenaučím.''Povzdechl si Mikey a koukal do vody která už nabírala tmavou barvu jak se stmívalo.
,,Ale naučíš. Neboj. Musíš si věřit. Já se to přece taky nenaučil za pět minut.''Povzbudivě jsem se usmál.
,,Jenže my jsme tu skoro každý den za celý týden.''Nepřestával Mikey kňučet.
,,Hele nefňukej, nebo tě utopim''zasmál jsem se ale on se na mě ublíženě koukl,''jee tak promin, hele počkej chvilku musim chcát'' Zvedl jsem se a šel za stromečky. Když jsem vykonal potřebu vrátil jsem se k Mikeymu ale nebyl tam.
,,Heej Mikey?''koukl jsem se kolem ale nikde jsem ho neviděl,''Mikey to je blbá sranda!! Neschovávej se!!'' Žádná odpověď,''Vždyť jsem se omluvil….slibuju že tě topit nebudu!!''Zakřičel jsem znovu ale Mikeyho jsem nikde neviděl ani neslyšel. V tu chvíli mě zamrazilo a já se divoce podíval na vodní hladinu.
,,Mikey???!!!!'' Zařval jsem a vrhl se do vody. Kurva. Kurva!! Potopil jsem se ale nic jsem neviděl. Byl vážně tak hloupý že vlezl do vody když jsem tam nebyl? Určitě jsem se ho dotknul tím že jsem mu říkal, že ho utopím. Je to moje chyba.
Pak jsem ho uviděl. Ještě trochu dál víc ode mě. Měl zavřené oči a byl skoro u dna. Proud ho pomalu táhl pryč. Plaval jsem k němu, chytl jsem ho a vytáhl ke dnu.
,,Mikey!! Mikey, dělej dýchej!!'' Trocha vody mi natekla do pusy.Zatímco jsem plaval ke břehu rozhlídl jsem se rychle kolem ale žádné lidi jsem neviděl. Ani mobil jsem si nevzal. Vytáhl jsem Mikeyho na břeh a položil na deku. Sehnul jsem se nad něj a se slzami v očích a zoufalými výkřiky jeho jména jsem s ním třásl a doufal, že se probere. Zkontroloval jsem mu tep. Jeho kůže byla ledová, ale tep jsem cítil. Žije. Ale pořád se neprobíral. Ok. Sehnul jsem se nad jeho obličej a dal jsem mu umělé dýchání. Rty měl ztuhlé a promrzlé. Byl jsem zlehka přilepený svými rty na jeho a vdechoval jsem mu svůj teplý dech do těla.
,,Mikey musíš se probrat, prosím….'' Šeptal jsem a držel ho v náručí. Ještě dvakrát jsem mu vdechl vzduch do plic než jsem uslyšel sotva slyšitelné zasténání. Mikey se rozkašlal a z úst mu vyteklo pár pramínků vody.
,,Mikey!! Oh díkybohu!!'' Vykřikl jsem a mačkal jsem ho v objetí. Držel jsem ho za hlavu a jeho čelo jsem si tiskl ke rtům. Líbal jsem ho po chladné tváři přes víčka až k ústům.
,,Myslel jsem, že tě ztratím..'' vzlykal jsem a přitom jsem ho líbal. Jeho ruce byli na mích zádech. Jemně po nich jezdil prsty a mě mrazilo. Položil jsem ho na deku a pořád ho líbal. Pořád jsem se dotýkal dlaněmi jeho těla. Chtěl jsem ho zahřát. Sténal jsem mu do úst jak moc ho miluju, že už ho nikdy neopustím a ať mi odpustí. Byl jsem ještě pořád vyděšený z představy že mohl být teď mrtvý. Líbal jsem ho tvrději a s každým polibkem jsem přitvrdil i v dotycích abych věděl že Mikey je doopravdy teď tady. Živý, můj. Celý. Sjel jsem rty na jeho břicho a pak níž, níž. Zvrátil hlavu a zasténal. Pomalu jsem mu stahoval promočené trenky dolů. Nahlas vzdychal. Hladil jsem ho rukou v rozkroku. Chtěl jsem slyšet víc jeho stenů. Byl jako v agonii. Přitáhl si mě a prudce mě povalil na záda. Rychle mi stáhl plavky a obkročmo mi sedl na boky. Už nebyl studený. Horký. Mokré vlasy měl přilepené na čelo a studené kapičky mi dopadali na hruď. Roztáhl mi nohy a nadzvedl boky aby se do mě mohl snadněji dostat. Opatrně a pomalu do mě vstupoval. Chytl jsem ho za boky a přirazil k němu. Potřeboval jsem ho už v sobě. Dělali jsme to rychle. Vzduchem se nesly jen naše hlasité steny. Mačkal jsem se na něj a pořád mi to nebylo dost. Chtěl jsem ho víc. Víc se ho dotýkat. Víc ho líbat. Cítil jsem že už budu.
,,Gee…''zasténal a udělal se. Pak přišel ten nejlepší pocit jaký jsem dosud necítil. Vyčerpaně jsme leželi na dece a tiskli se k sobě.
,,Miluju tě, miluju tě, miluju…'' šeptal jsem mu pořád dokola do úst.
Byla už skoro tma,''Měli bychom už jít''řekl jsem. Mikey kývnul. Oblíkli jsme se a vyrazili. Držel jsem Mikeyho kolem pasu a mačkal mu zadek. Každou chvíli jsme se zastavovali a nekonečně dlouho jsme se líbali.
,,Takhle domů nikdy nedojdeme''smál se.
,,Pravda, nedojdeme protože jsem z tebe tak neuvěřitelně nadržený''zašeptal jsem mu do ucha. Tak zvláštně na mě koukl těsně předtím než mě přirazil na nejbližší strom. Klesl na zem pokrytou jehličím a stáhl mi kalhoty ke kolenům. Zasténal jsem a zajel mu rukou do vlasů. Přiblížil se k mému rozkroku a vzal mě do pusy. Podlamovala se mi kolena. Přirážel jsem vášnivě k jeho ústům dokud jsem nepocítil ten neuvěřitelnej pocit znova. Chvíli jsme se ještě líbali a pak jsme konečně vyrazili.
Prošli jsme vesnici až k vratům chaty. Chtěl jsem ještě Mikeyho políbit ale všiml jsem si že tam stojí nějaké auto. Došli jsme až k němu. Byla to sanitka. Vyděšeně jsme se na sebe koukli. Ze dveří zrovna sanitáci vynášeli naší babičku na nosítkách.
,,Co se jí stalo? Jsme její vnuci…''Jeden z nich zapl vak a smutně na nás koukl. Už jsem věděl.
,,Je mi to moc líto chlapci, ale vaše babička dostala asi před dvěma hodinami infarkt.'' Chytl jsem Mikeyho za ruku. Před dvěma hodinami? Kurva to musí být blbá náhoda. Myslí mi zase běželo miliony otázek.
Nikdy jsem jí neměl rád, ale přišlo mi to líto. Mikey mě objal. Volal jsem mámě a ta řekla že si pro nás ráno přijede. Ale chtěl jsem být už doma. Sbalili jsme si s Mikeym věci a šli na vlakové nádraží.
,,Gee, myslíš že zemřela protože já nezemřel?'' vyslovil Mikey otázku která mi tak trochu vrtala hlavou. Vím znělo to vážně směšně, bylo to divné, ale mě to prostě pořád vrtalo hlavou. Vždyť zemřela v tu samou dobu kdy jsem Mikeyho oživil.
,,Ne Mikey….to je blbost…byla už stará.''Usmál jsem se na něj a objal ho kolem ramen. Nikdy jsme se tam už nevrátili.
END
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mucky_cwok mucky_cwok | 25. září 2007 v 20:51 | Reagovat

to je hustýXD jenom krátky, chtělo by to pokračowání:D

2 Hanča Hanča | E-mail | Web | 25. září 2007 v 21:01 | Reagovat

Wow! Tak končně po dlohé době nějakej waycest! Na základě se musí stavět...=D

3 Anaj Anaj | Web | 25. září 2007 v 21:38 | Reagovat

:)) SKvele... Plus, nasa oblubena mystika :D

4 GeeWee GeeWee | Web | 27. září 2007 v 22:11 | Reagovat

Wow, tak to je dobrýýý:D!! Pokračovááát:D!

5 Zuziky Zuziky | Web | 29. září 2007 v 21:29 | Reagovat

Skvělé, ten závěr taky úžasnej, prostě nemám co dodat :) A doufám, že bude brzy zase nějaká story.

6 DarkFire DarkFire | Web | 11. října 2007 v 19:21 | Reagovat

:D

7 Nathalie Nathalie | Web | 10. března 2008 v 19:17 | Reagovat

skvělý ... už jsem to četla dávnější, ale nějak jsem zase dostala chuť si to přečíst .. a .. znovu říkám .... kráááása :)

8 Shame Shame | 1. července 2008 v 14:21 | Reagovat

Děsuplné.

9 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 6. července 2008 v 19:14 | Reagovat

Wuuua...no pekne....nahoda alebo nie? no to je jedno, hlavne ze bol Mikey v poriadku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama