You're Beautiful - 1.part

10. srpna 2007 v 22:55 |  You're Beautiful
Tak jsem se dneska hodně nudila takže jsem začala překládat tady ten Waycest. Je to už takový to otřepaný téma kde jsou do sebe oba zamilovaní a nevědíto o sobě:D Neni to ještě celý.....
Gerard's POV

,,Ugh, jsem bestie''Stoupl jsem si do ledového vzduchu. Ve vzduchu si vítr pohrával se sněhovými vločkami a jedna z nich skončila na mých rtech. Zastavil jsem. Špička mého jazyka zachytili vločku a já pokračoval.'Ten koncert byl zasraně šílenej.'

,,Já vím…..viděl si někdy fanynky v zástupu prát se??''Můj malej bráška, holčičí pozorovatel.

,,A jedna bez trička?'' zeptal jsem se s rozpačitostí.

,,Jo''smál se. Věděl že mám rád chlapce a jen mě škádlil. Začli jsme se vracet dolů na stranu ulice. Ačkoliv jsme mohli jet, rádi jsme se prošli. Mimo to jsme byli naprosto rozdílní. Ve skupině a mnoha jiných věcech. Speciálně já. Miloval jsem ticho, mlčení, zimu, záři zimního slunce, a zvuk sněhu na který šlápnu…..a miloval jsem Mikeyho.

Byl jsem odporný já vím, ale je to pravda. Samozřejmě jsem nikdy nedopustil aby se to dozvěděl, skrýval jsem to dobře, ale užíval jsem si to jak jsme se spolu procházeli. Víc než bych měl samozřejmě a definitivně víc než v jiných časech trávených s mým bratrem. Ale na tom nezáleží. Samotný čas s Mikeym byl samotný čas s Mikeym.

Koukal jsem na něj. Jeho světle hnědé vlasy mu spadali přes čelo do jeho tmavých brýlí. Okolo uší je měl delší.Jeho vysoké lícní kosti byli tak elegantní, jeho řasy tak rozechvělé a jeho rty tak našpulené…..umg chtěl jsem ho.

Mikey's POV

Gerard udělal rozpačitý, zhnusený obličej. Byl tak rozkošný.Musel jsem se smát. Věděl jsem jak to Gerard cítí okolo holek, ale bavilo mě ho provokovat….je to dobrá záminka. Myslel si že jsem nějaký lamač dívčích srdcí, ale doopravdy, jen jednou jsem měl holku…a ani jsem se o ní moc nezajímal. Byl jsem uzavřený Gay. Byl jsem zdrcený uzavřený gay.

Byl tu jeden kluk…..měl dlouhé černé vlasy, bledou kůži a temné řasy. Kdyby měl rudé rty byl by perfektní jako sníh, eben, a krev jako sama sněhurka….jestliže by byla kluk.
Chlapec nadprůměrné výšky a postavy….dobře, nechci říct že byl tlustý protože on nebyl ale nebyl ani vychrtlý.

Jeho jméno?To by jste neuhodli. Gerard. Můj bratr. Bylo to tak odporné. A já byl tak trochu zvrhlík. Ale nemohl jsem si pomoct. Gerard byl pro mě vždycky doslovně můj holý život. Emocionálně i psychicky. Vždycky mohl vystrašit ostatní děti když jsem se jako malý dostal do problémů a pomáhal mi při mých astmatických záchvatech a když si někdy někdo ze mě dělal legraci, zvlášť když jsme byli malý, pomáhal mi to překonat a já se cítil lépe.

Sám pro sebe jsem si povzdychl, a bezcílně jsem následoval Gerarda.

Gerard's POV

Nevím jak jsem došel k tomu že mu povím pravdu, ale předpokládal jsem , že Mikey půjde zamnou.Tak jsem se snažil nevypadat jako hlupák. Kam tě můžu vzít Mikey? Někde kde si ještě nebyl…Někam kam chodím často…Most.

Samozřejmě most. Byl to můj domov daleko od domova. Bylo to kde jsem se mohl vyhnout tomu všemu tlaku. Bylo toho dost co mě přivádělo k šílenství. Ječení fanoušků bylo pěkné….občas.Ale vždycky tu bylo něco psychotického co jsem si neuvědomoval. Bylo to jako by mě někdo pronásledoval. Bylo to pro to že znali naše adresy a všichni by chtěli být nejlepšími přátely.

Bylo tam ticho a klid a tak jsem mohl přemýšlet. Napsal jsem mnoho z našich songů pod tím mostem. Chráněný před sluncem a hlukem každodenního života. Myslím že jsem nebyl v pohodě když jsem tam psal….dobře, jen nepatrně.
,,Hej Mikey''řekl jsem a rychle jsem se otočil. Nemyslel jsem si že bude napravo ode mě. Můj obličej se tak ocitl jen pár centimetrů od jeho. Než mohl cokoliv udělat, začervenal jsem se a otočil zpátky.

,,Byl jsi někdy u mostu?''

,,Eh…ne myslím že ne''odpověděl.

,,Skvěle'' řekl jsem a popošel jsem abyhc náhodou zase nevrazil do Mikeyho.

Mikey's POV

Byl blízko mě…..bože, byl tak blízko. Jen pár centimetrů. Mojí hlavu naplnily patetické myšlenky. Moje hormony zdivočely jako nějaké poblázněné puberťačce. Moje neunavitelný fantazie v hlavě pořád dokola přehrávala ten umocňující obraz koho jiného než Gerarda.

'Sem zvědavej co je ten most zač'pomyslel jsem si. Nikdy jsem tam nebyl, ale často jsem slyšel jak o něm Gerard mluví. Myslím že to bude jeho útočiště nebo něco podobného.To mi připomnělo jeden rozhovor v televizi.''…Každý potřebuje své útočiště. Křesťani mají kosteli, tlustí lidé Wisconsin…'' a já ho měl ve své hlavě.'a Gerard ho má pod mostem' Usmál jsem se smám pro sebe a zachytil jsem Gerardův zmatený pohled.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

HeRE!!

Klick!!

Komentáře

1 KatyjosS KatyjosS | Web | 10. srpna 2007 v 23:40 | Reagovat

to je pěkný,a perfektní překlad*thumbs up*

2 benji & mecki benji & mecki | Web | 11. srpna 2007 v 11:06 | Reagovat

jj, moc povedeny!

3 Hanča Hanča | E-mail | Web | 11. srpna 2007 v 11:22 | Reagovat

Bestovní!!!

4 Zuziky Zuziky | E-mail | Web | 11. srpna 2007 v 18:18 | Reagovat

Výbornej překlad, chvílim! A jinak ta story, no jako je fakt, že je to už docela okoukaný, ale mě to pořád baví takže super :o)

5 pajja + tyna + janča pajja + tyna + janča | Web | 19. prosince 2007 v 21:55 | Reagovat

ahojky mas paradni blog :) my sme s kamoskama zalozili tky blog na tema frerard,waycest a podobne..tak jestli bys nechtela spratelit pac mas fakt super blog :) tak kdyztak pisni k nam na blog dik x)

6 SWR Mikey SWR Mikey | Web | 29. června 2008 v 14:29 | Reagovat

bože to je tak krásný....vidím že máš taky ráda frerardy a waycesty....a tenhle se teda kurev*ky povedl...bože to je krásný.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama