Vydírání

3. července 2007 v 10:27 | EllisaPirat
Seděl jsem v parku, na trávě za nějakym keřem tak aby nikdo neviděl moje zarudlé oči od pláče a lahev vodky kterou jsem měl z poloviny vypitou. Nezvládnul jsem to. Měl jsem být už dávno na zkoušce ale teď jsem tady seděl v pomačkanym levnym sáčku a zapíjel to že sem si teď posral život uplně dokonale. Nešlo mi ani tak o sebe, jako spíš o rodiče. Nechtěl jsem je zklamat. Sice to nikdy nebyli ty nejlepší rodiče na světě ale mám je rád. Nechci je zklamat, nechtěl jsem je zklamat…ale už je pozdě. Jsem nevděčnej fracek. Myslím že si pudu sbalit a odjedu někam daleko.
Najednou mi někdo zaklepal na rameno. Zvedl jsem hlavu a už sem se ani nesnažil schovat slzy. Sice jsem byl v mírně podnapilym stavu ale poznal jsem že to je David odvedle ze třídy.
,,Hej kámo co je??....nedopadla ti zkouška??''
,,Nešel jsem na ní….n-na to stejně nemám''Vylezlo ze mě a já začal vzlykat. David si ke mně sednul.
,,Hele….záleží ti na tom abys to udělal??''Zvedl jsem k němu nechápavě hlavu.Trochu ztišil hlas a naklonil se ke mně.
,,Hele pomůžu ti….za to že si mi nikdy nesmál že sem buzzna''usmál se. No jo jak bych se mu mohl smát když ja sem taky teplej že jo.
,,Znáš toho Gerarda Waye ne?Ředitelova syna jak se nasral na místo učitele umění''
,,Hm''
,,No tak di za nim a řekni mu že uděláš všechno aby si tou zkouškou prolez….věř mi….díky němu sem poslední rok prolez bez problémů'' David mě pleskul po rameni zvednul se a odešel.
Zůstal jsem tam tak sedět. Hmm tak proč to nezkusit. Zvedl jsem se, motala se mi hlava ale odhodlaně jsem vyrazil ke školní budově. Na záchodě jsem si opláchl obličej a profackoval se. Když už jsem byl z poloviny střízlivý vydal jsem se k Wayovu kabinetu.
Zaklepal jsem. Pak se ozvalo dále a já vešel.
Ředitelův mazánek seděl za stolem a když jsem vcházel viděl jsem ještě jak schovával porno časák pod stůl.
,,Co chceš Iero??''eh zná mě ménem? To sem si nemyslel, že si mě z hodin pamatuje.
,,Já…chtěl jsem…no''Nějak sme nevěděl jak se mám vymáčknout.
,,No tak se vymáčkni''Sakra jaktože mi tyká??
,,No já chtěl jsem vás poprosit jestli by se ještě nedalo něco dělat s mojí známkou….já potřebuju prolízt….'' Skuhral jsem. Ještě že sem měl hlavu plnou alkáče ptz tohle bych za střízliva asi nikdy neřek.
Gerard se zvedl a šel ke mně.
,,A co bys pro to abys prolezl udělal??''
,,Všechno''řekl jsem a to byl už u mě. Nějak blízko ne? Nebo se mi to zdá? Sakra neměl sem tak chlastat. Snažil jsem se zůstat klidný ale najednou sem ucítil ruku v rozkroku. Začal mě třít přes kalhoty a mě se proti mojí vůli postavil. No jo tělo si dělá co chce.
,,C-co to děláte??''
,,Vylepšuju ti známku….ale jestli nechceš tak můžeš vypadnout'' Na moment přestal ale když sem tam pořád stál tak….
,,Klekni!!''Natáhnul se ke dveřím a zamknul. Poslušně jsem si kleknul. Gerard si přede mě stoupnul a stáhnul si kalhoty.
,,Kuř, dělej!!'' Vzal mě za vlasy a přitlačil mě blíž. Co sem měl dělat….otevřel sem pusu a vzal ho do úst. Držel mě za vlasy a přiráželmi do pusy. Vzdychal a sténal…..vše sem to slyšel jakoby zdálky. Chtěl jsem aby to už skončilo. Zvedal se mi žaludek. Sténal čím dál hlasitěji. Vlastně….když sem se nadtím tak zamyslel tak se mi to i docela líbilo. I přesto že sem teplej sem s klukem nikdy nic moc neměl. Kouřím ho teď někomu poprví a musim přiznat že sem asi dobrej podle toho jak hlasitě sténá. Chytnul jsem ho rukama za boky a po chvíli se udělal. Trochu sem se zadusil když mi jeho ''výtvor'' vletěl do krku, ale spolykal sem to.
Gerard se svalil do svého křesla a vydejchával to zatímco já sem pořád klečel na podlaze. V kalhotách jsem měl těsno. Prostě mě to vzrušilo, ty jeho steny. Gerard si toho nejspíš všimnul a začal se smát.
,,A teď vypadni.''
,,Projdu tou zkouškou??''
,,Řek sem padej!!''
Zvedl jsem se a odešel. Ani sem se na něj nekouk. Prásknul sem dveřma a letěl na nejbližší záchody. Podíval sem se na sebe do zrcadla. Jako kdyby na mě koukal někdo uplně jinej. Cítil sem se strašně, jak nějaká levná děvka. Chtělo se mi ze sebe zvracet.Sakra Franku ty seš ale buzna! Podíval sem se do všech kabinek a pak do jedné zapadl. Rozepnul jsem si kalhoty a začal si ho honit. Potřeboval sem to. Musel jsem pořád myslet na to co se stalo v kabinetu. Pořád jsem před sebou viděl jak mu ho kouřim, pořád jsem slyšel ty steny. Jak mi ten obraz běžel hlavou moje vzrušení se stupňovalo a já se udělal s hlasitým výkřikem. Sesunul jsem se na zem a rozbrečel sem se. Co to dělám? Sem zasraná buzna!!
Doma sem zapadl do pokoje a zamknul sem se. Nedokázal sem se teď nikomu podívat do očí. Co sem to sakra provedl? Co když se to někdo dozví? Hlavou se mi honilo plno otázek a já chtěl aby už byl zítřek a bylo po všem….jen doufám že mi tu známku dá…
Ránojsem vyrazil do školy zjistit výsledky zkoušek. V hale byla namačkaná snad celá škola a já si musel hezky počkat než sem se dostal k tabuli s výsledkama. Chvíli sme bloudil pohledem a hledal svoje jméno.
Ano! Frank Iero…..neprošel! Co!!!!!??? Stál jsem tam jako opařený, hlavou se mi honily tisíce rozmazaných obrazů. Pak se moje nohy rozpohybovaly a já ucítil jak se mé oči zalévají slzami. Dveře do Gerardova kabinetu sem rozrazil a vtrhl sem dovnitř.
Pan Way si seděl za svým stolečkem a spokojeně se usmíval, nohy na stole samozřejmě. Chtěl jsem na něj začít řvát ale najednou se mi do očí nahrnuly slzy že sem si neviděl ani na nos. Nenáviděl sem ho! Chtěl sem k němu běžet a nakopat mu tu jeho prdel ale prostě sem tam jen stál a slzy mi tekly přes tvář a kapaly na ten jeho hnusnej koberec. Pak jsem ucítil ruku kolem svýho pasu a horkej dech na krku.
,,Nech mě!!''začal sem křičet.
,,Ale no tak, slyšel sem tě včera….''
,,C-co ste slyšel?''
,,Jak ses šel vyhonit…slyšel sem každý tvůj vzdech……''odmlčel se,,Ty mě chceš Franku…..vím to''
Proč si mi nedal tu blbou známku??!!Proč?!řval sem na celou místnost a vytrhl sem se z jeho sevření.
,,Ale no tak….to se dá přece opravit, stačí jen komisi oznámit že udělali chybu v databázi a říct jim že si vlastně prošel''
,,Jo a za co??!!Chceš mě vojet?! Tak dělej kurva!!''
Stál sem tam a řval na něj. Řval jsem na něj , nadával a plakal.On tam jen stál a když sem ztichl řekl že pokud o tu známku stojim tak mam přít dneska v osm za městský kino. Pak mě vyhodil za dveře.
V nejbližšim obchodě jsem si koupil lašku a sedl jsem si v parku na moje oblíbené místo.
Sem troska. Nemám budoucnost. Nemám nic. Vim že mě otec vyhodí z domu pokud to neudělám. Nemám kam jít. Seděl sem tam a opíjel se abych na nic nemusel myslet. Seděl sem tam celý den a pozoroval sem ty zasraně štastný lidi kerý chodili po cestě v parku.
V půl osmý sem se zvedl a dokolíbal sem se ke kinu. V trafice sem si ještě koupil flašku a než Gerard přišel vypil sem skoro čtvrtku. Vzal mě kolem ramen a někam mě táhl…..ne někam ale k němu domů.
Posadil mě na pohovku a někam na chvíli odešel. Když se vrátil sednul si ke mně a začal mě líbat. Čekal sem to. Byl sem připravený že tohle příde. Nechal sem si všechno líbit. Táhl mě k sobě do ložnice a přitom mě svlíkal. Alkohol začal působit a já vnímal jen málo z toho co semnou dělal. Jeho Ledové ruce a horké rty. Jeho a moje nahé tělo. Jeho a moje steny. Sem děvka já vím.
Probudil sem se až pozdě odpoledne s pořádnou kocovinou. V hlavě Jakobech měl střep, celý tělo mě bolelo a bylo mi mírně na zvracení. Ležel sem nejspíš v Gerardový posteli. Vedle mě na polštáři ležel vzkaz.
Byl si úžasný, Chovej se jako doma. Doufám že dveře ven najdeš sám.
Rychle sem na sebe naházel oblečení, opláchnul sem si obličej v koupelně a rychle sem vypadl.Měl sem v hlavě strašný zmatek. Ze včerejška sem si pamatoval jen malé útržky. Přesně vím co se stalo ale souvislosti mi chybí. Připadal sem si jako v jinym světě. Sluníčko mě pálilo do zad a mě bylo čim dál víc blbě.
Doběhl jsem domů. Chtěl jsem proběhnout obývákem a vzít si nějaký věci u sebe nahoře v pokoji, ale do cesty mi přišel táta.
,,Tak co jak si dopad??''
,,J-já ještě nevím….jdu se teprve kouknout na výsledky''
,,Jaktože nevíš? Vždyť výsledky měli bejt včera ne?no??!!''začal už zvyšovat hlas, kurva!,,Jestli se mi tu lžeš a tu blbou maturu si neudělal tak si vem věci a vypadni!!''
,,A-ale t-tati já, já sem se na ty výsledky ještě nebyl kouknout vážně…..jdu tam teď….věř mi''
Koukl se na mě podezřívavě ale šel mi z cesty a já mohl jít nahoru. Letěl sem na záchod a yvzvracel sem se. Bylo mi mizerně jako ještě nikdy ale jakmile sme se trochu uklidnil sebral sem se a šel sem do školy ověřit si že sem prospěl.
Chtěl sem aby to už bylo v pohodě, abych mohl rodičům dokázat že si doopravdy zasloužim jejich respekt a možná i lásku:( Chtěl jsem si ted najít práci a dávat jim peníze. Chtěl jsem se změnit. U tabule výsledků nikdo nebyl. Všichni teď byli na slavnostním obědě….všichni….učitelé, žáci….prostě všichni. Postavil jsem se před ní a našel jsem svoje jméno…..Frank Iero….
Vyběhl jsem ze školní haly, s očima plných slz. Hajzl!!Ten Hajzl!!
Doběhl jsem domů. Nikdo tam nebyl. Vtrhnul jsem našim do ložnice a vyndal z tatovy skříně pistoli kterou koupil někde na černym trhu. Nevěděl že o ní vim ale prostě sem na ní jednou narazil a ted se mi velice dobře hodila.
Nechtěl sem to tak ale musel sem. Musel….musel….zničil mi život…zničil mě….moje sny….všechno….
Před školni jídelnou jsem si pistol zastrčil za kalhoty pomalu klidně jsem vešel dovnitř. Stál jsem u dveří a rozhlížel jsem se. Zachvíli jsem uviděl jeho. Seděl skoro až vzadu, vedle svýho papínka a něčemu se hrozně smáli. Vykročil jsem….pomalu.
Když mě uviděl jeho úsměv ztuhul. Sakra to si myslel že s tím nic neudělám nebo co?! Stoupnul jsem si pár kroků před něj a vytáhl jsem zbraň.
PRÁSK
V celý místnosti to ztichlo, všichni byli přikrčení a s hrůzou na mě zírali. Teď už jsem nemířil na strop jako předtím ale Gerardovy mezi oči. Do očí mi tekly slzy ale já se snažil se jim bránit abyhc mohl mířit.
,,C-co se to tu děje??''začal ředitel.
,,DRŽ HUBU!!''zařval jsem.
,,Franku…''to byl Gerard,''je mi to líto vážně….nepočítal jsem s tím….prostě mi to nevyšlo….já…''
,,O čem to mluvíš?''Ptal se jeho otec, ale já si ho nevšímal.
,,Ty si mě podvedl! Zneužil si mě a zničil si mi život….''
,,N-ne tak to nebylo…..nevěděl sem….''
,,Sakra zmlkni a nech si ty řeči kurva!!'' V místnosti jakoby se zastavil čas. Nic se nehýbalo…všude jen strach a vyděšené obličeje. Zahlídl jsem v davu ten Davidův….plakal.
,,Sbohem Gerarde'' Bylo to tak rychlé….výstřel jsem slyšel z velké dálky ale viděl jsem jak se mu roztříštila lebka a padl k zemi. V jeho očích byl smutek. Měl tak nádherné oči. Krásné rty.
Oh co sem to udělal. Místností se ozýval křik. Lidi se snažili útýct z jídelny. Z periferního vidění jsem viděl jak se ke mně běží nějaká postava. Dřív než mi mohla vytrhnout pistoli z ruky přiložil sem si jí ke spánku a stiskl spoušť.
Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je……umírat…..
END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

HeRE!!

Klick!!

Komentáře

1 MarťuŁe MarťuŁe | Web | 3. července 2007 v 11:11 | Reagovat

dobrá povídka

2 Jane18 CZ Jane18 CZ | Web | 3. července 2007 v 11:16 | Reagovat

Heeeej, tak tahle je moje nejjjjoblíbenější :D vidim se ve Frankovi :D upe nejvííííc!!! THE BEST...

To ustřelení hlavy - můj sen :D jojo todle je nejlepší :D:D:D

3 Anaj Anaj | Web | 3. července 2007 v 11:56 | Reagovat

Z celej poviedky bola najlepsia posledna veta: "Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je……umírat….." Krasa. fakt.

4 Mirka Mirka | 3. července 2007 v 12:46 | Reagovat

..Dobrá púovídka..taky je vidět kdo jí napsal žejo:D:D..a Jane ...nepřeháněj zase:D:D...stejně jsme všichni sebranka cvoků uchylů a magorů:D:D:D

5 Jane18 CZ Jane18 CZ | Web | 3. července 2007 v 14:22 | Reagovat

To je pravda, ale nepřehánim. Jinak ta poslední věta - to sedí na mě.... Chci vědět jaký to je vystřelit si mozek z hlavy.... akorát já bych střílela do pusy :D

6 Meckki Meckki | E-mail | Web | 3. července 2007 v 14:30 | Reagovat

Ta poslední věta je něco dokonalýho. Celá ta povídka je pěkná...:)

7 tina tina | Web | 4. července 2007 v 9:52 | Reagovat

ta posledna veta je naj musim uznat...cumnite blog.....

8 benji & mecki benji & mecki | E-mail | 4. července 2007 v 15:49 | Reagovat

no comment. dooost mrte hafo mega kruty!!!

9 vampírka vampírka | 4. července 2007 v 16:25 | Reagovat

superpovídka, a hlavně ta poslední věta: Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je……umírat….. fuckt pěkný...!!!!!!!!

10 Jane18 CZ Jane18 CZ | Web | 4. července 2007 v 17:41 | Reagovat

Hej všichni jsou z tý věty vytřískaný :D a kdo by nebyl že??? páč to je upe nejlepší věta na světě!!! :D

11 Denca Denca | Web | 8. července 2007 v 18:30 | Reagovat

tak tahle jeopravdu povedena a originalni...

12 Maty Maty | 20. července 2007 v 0:47 | Reagovat

To je smutný :'(

13 DarkFire DarkFire | Web | 16. září 2007 v 15:18 | Reagovat

oh, tak tohle byl super konec- konečně po dlouhé době něco jinýho :P

14 mucky_cwok mucky_cwok | 28. září 2007 v 19:15 | Reagovat

krásný......

15 SlcahhhTere SlcahhhTere | 25. ledna 2008 v 10:34 | Reagovat

velice zajímavé a působivé:D:D:D:D:D:D

16 pajjulinka pajjulinka | Web | 14. února 2008 v 21:52 | Reagovat

wow to bylo..krasnyy

17 SWR Mikey SWR Mikey | Web | 29. června 2008 v 15:57 | Reagovat

héééj tak tohle je užasný...upřímě jsem se u toho vážně rozbrečela....a teď jsem se rozhodla...přidám si tě do oblíbených stránek....a je to....máš super blogís

18 Laivine Laivine | Web | 11. září 2008 v 22:48 | Reagovat

Budu plakat... Hajzl Gerard, chudinka Frankie.

19 Twe :) :) Twe :) :) | Web | 4. listopadu 2008 v 20:30 | Reagovat

jejda smutnýý ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama