Zachraň mě!!

10. června 2007 v 15:33 | EllisaPirat
Takže konečně sem dávám taky svojí vlastní story.....
Pršelo. Venku se valili potoky vody po ulicích a na nebi se sem tam mihl blesk. Mikey seděl v okně a pozoroval to. Miloval takovýhle počasí. Měl chuť vyběhnout ven a nechat se celý zmáčet. Najednou se zvedl a zamířil ke dveřím. Na chodbě vrazil do svého staršího bratra Gerarda. V poslední době byl Gerard nějaký podrážděný a vůbec se s Mikeym nebavil. Prohodili sotva pár slov za den. Mikeyho to trápilo protože když se ho ptal co se děje Gerard mu vždycky řekl že nic nebo na něj začal řvát ať se nestará.
,,Promiň''omlouval se Mikey a pomáhal Geemu zvednout nějaké papíry co mu vypadli z ruky když do něj vrazil. Všiml si že to byly kresby,moc krásné….Mikey si je prohlížel ale Gerard mu je vytrhl a uraženě odešel. Sakra co to s ním je?Ptal se sám sebe Mikey. Nechal to být. Potřeboval aby mu déšť pročistil hlavu. Sešel dolů a vyšel z domu. Jen v tričku a teplákách. Vyšel na ulici a užíval si jak mu kapky vody dopadají na hlavu. Jako kdyby to smylo všechny jeho problémy. Šel dál ulicí. Daleko od ulice v které bydlel. Došel do parku a procházel se mezi stromy. Cítil se štasně ale zároveň smutně. Něco mu chybělo.Někdo. Představoval si jak spolu běhají v dešti a smějí se. Jak ho obejme.Políbí ho. Mikey vytřeštil oči.Na co to proboha myslí? Gerard..jeho bráška. Ale je vposlední době tak smutný a opuštěný….tak krásný. A jeho oči v kterých se tak často v poslední době lesknou slzy. Mikey mu chtěl tak pomoct. Rozplakal se. Ani nevěděl proč ale připadal si bezmocný. Klesl do mokré trávy a plakal.Och Gerarde co mi to děláš? Mám tě rád a ty mě takhle ničíš! Co se to děje?.....
Mikey byl uplně promáčený a začla mu být zima. Zvedl se a šel domů. Klepal se zimou. Nohy mu tuhly. Ležel v tý trávě moc dlouho…
Otevřel dveře do domu. Chtěl se dostat z těch mokrých šatů a zabalit se do pěřiny a spát. Gerard zrovna vycházel z kuchyně s hrnkem čaje. Když uviděl promáčeného Mikeyho hrnek pustil a zůstal zírat.
,,Mikey cos dělal?!''
,,Byl jsem se projít….''řekl Mikey ale cvakal přitom zuby a snažil se zahřát rukama. Myslel že tu zamrzne do podlahy. Nějak se nedokázal pohnout. Gerard se k němu vrhnul a dal mu ruku okolo ramen.
,,Pojď sem''řekl a táhnul ho do obýváku. Postavil ho před gauč a snažil se z něj svlíknout mokré tričko. Mikey se zachvěl když ucítil Gerardovi teplé a měkkné prsty na svých bocích. Měl pocit že tam zůstali dýl než bylo potřeba na sundání trička.
,,Já to zvládnu''vyhrkl najednou Mikey když mu Gee začal rozepínat kalhoty.
Gerard se na něj ani nepodíval a se skloněnou hlavou odešel. Mikeymu neuniklo jak Geemu ukápla slza když vycházel ze dveří. Mikey se cítil provinile ale zároveň to nechápal. Hlavou mu bleska myšlenka ale zavrhl jí protože si řekl že je to pitomost. Šel k sobě a shodil mokré oblečení. Pak se oblékl do suchého a vlezl si pod peřinu. Jak se na tuhle chvíli těšil…ale teď? Připadal si ještě víc bezradný….koukal do zdi a přemýšlel. Co má dělat? Přece to tak nemůže nechat. Jenže nevěděl co by měl dělat. Zachvíli usnul.
,,Co je ti bráško?''
,,Nenávidím tě!''
,,Proč?''
Najednou ucítil bolest. Podíval se dolů na svoje břicho a viděl že krvácí. Slyšel Gerarda jak křičí.
,,Nepomohl si mi!!!Nenávidím tě!!'' najednou to nebyl on kdo krvácel….viděl Geeho jak krvácí…..byl mrtvý…..věděl že už to nezmění….
Mikey se probudil. Celý spocený a vyděšený. Koukl se na hodiny. Spal jen hodinu. Venku stále pršelo. Připadalo mu to nekonečně dávno kdy stál v obýváku a jeho bratr z něj stahoval triko. Vzpoměl si na jeho slzy. Na ten sen. Musel něco udělat….
Mikey vstal a šel k Gerardově pokoji. Chvíli jenom stál a poslouchal. Ke svému zděšení slyšel vzlyky.Jemně zaklepal a pootevřel dveře.
,,Gee…můžu dál prosím?''Nečekal ale na odpověď a vešel. Gee seděl vedle postele a rukama objímal polštář který byl navrchu promáčený od jeho slz, které se teď snažil utřít. Mikey si sedl vedlě něho.
,,Víš Gee…..chci ti pomoct….mám tě rád….moc rád''řekl a koukl se na něj. Gerard se na něj otočil a obejmul ho.Mikey si ho přitáhl blíž a hladil ho po vlasech. Gee plakal a Mikey sním pohupoval sem a tam jako s děckem co ztratilo hračku. Když už neslyšel Gerardovy vzlyky vzal jeho tváře do rukou a přilepil svoje rty k jeho. Zalapal po dechu když ucítil Gerardův jazyk ve své puse. Položil ho na zem a líbal ho jak nejláskyplněji uměl.
,,Miluju tě Gee'' tak dlouho to chtěl říct ale nedokázal si to přiznat. Věděl že je to špatné, zakázané ale byl štastný.
,,Taky tě miluju Mikey''řekl Gee a objal ho. Leželi v objetí nekonečně dlouho oba naprosto šťastní.
Ráno je probudil Gerardův budík. Mikey vystřelil k sobě do pokoje a naházel si věci do školy do báglu. Pak šel dolů a vzal si od matky svačinu kterou mu připravila. Podíval se i na druhou svačinu a najednou si uvědomil že tu ještě Gee není. Podíval se na hodiny…autobus tu měl být za 5 minut. Vyletěl tryskem do patra a nakoukl k Geemu do pokoje. Gee seděl v tureckym sedu na posteli a zamyšleně se díval z okna.
,,Gee?Ty nejdeš do školy?''Gee se na něj otočil a kouzelně se usmál.
,,Neboj Mikey''řekl jen.,,Radši už běž nebo ti ujede autobus''Mikey se na něj bezmocně koukl, ale nechtěl aby mu autobus odjel tak jenom zamumlal dobře a běžel na bus.
Vyběhl před dům a běžel směrem k zastávce. Viděl už jen autobus jak zabočuje za roh……
Kurva pomyslel si. Fajn…snad poprvé v životě příde na vyučování pozdě. Mikey si dával vždy záležet na tom aby ve škole prospíval. Většinou si za to vysloužil posměch svých spolužáků, ale bylo mu to jedno. Těšil se až ze školy vypadne a bude těžit z těžce nadřenejch roků studia.
Škola nebyla zas tak daleko. Když půjde pěšky mohl by bejt už na druhou hodinu ve škole. Zapřemýšlel se. Nepřehání to trochu? A proč vlastně Gee nešel do školy? Gerard teď hodně zameškával školu. Mikey se ho vždy ráno snažil probudit a říkal mu že takhle ho vyhodí. Gee ho vždy naštvaně vyhodil z pokoje a spal dál. Mikey po nějakém čase přestal svého bratra ráno budit. Ale co po včerejšku? Měl dojem že Gee nechodil do školy protože byl nešťastný. Ale co teď? Pořád je nešťastný?
Mikey se najednou otočil a vydal se zpátky ke svému domu. Matka už byla pryč. Nestálo tam auto…
Odemknul a šel potichu nahoru aby ho Gerard neslyšel. Potichu otevřel dveře do Gerardova pokoje a nakouknul dovnitř. Gee seděl na posteli a…..a!!!Mikey vytřeštil oči když viděl Geeho jak do sebe pere to hnusný bílý svinstvo.
,,Gee!''zajíkl se Mikey. Gerard se lekl a bílej prášek se rozsypal na jeho postel. Mikey byl jak přikovaný. Gee na něj koukal naprosto zděšeně.
,,M-Mikey já….já''snažil se to Gee vysvětlit ale Mikey se po něm vrhnul a začal ho mlátit. Fackoval ho a bušil do něj pěstma a přitom mu tekly slzy. Neměl se vracet….
,,Mikey!!Mikey uklidni se!!''Gee se snažil bránit. Chytil Mikeyho paže a přišpendlil ho k posteli. Mikey se ještě chvíli pral ale pak přestal. Gerard ho pustil a oba si sedli na postel. Mikey byl celý zelený, bylo mu špatně. Měl pocit že kdyby promluvil začal by zvracet. Gerard se ho lehce dotkl jeho ramene ale Mikey se odtáhl a schoval hlavu do dlaní. Pak jí zvedl…
,,Proč?PROČ?!!!!!!''vřískal,''Co si to udělal?!!PROČ BEREŠ TO SVINSTVO TY DEBILE?!!!!''
Gee měl na krajíčku. Koukal na Mikeyho který byl rudý vzteky a řval na něj.
,,Mikey….prosím nech mě to vysvětlit''
,,Co mi chceš vysvětlovat??!!Co sis kurva myslel! Že todle je naky řešení?! ''
,,Mikey…já….prostě….''
,,Víš co Gee?.....nech mě být a jdi se radši léčit….''Mikey se zvednul a při odchodu prásknul dveřmi. Celý zbytek dne proležel v posteli a plakal. Plakal a přemýšlel….
Možná to přehnal…..měl by spíš Gerardovi nějak pomoct a ne ho seřvat a odejít…..Gee je teď citlivý a mohl by si něco udělat….MOHL!!!Sakra….Mikey se zvedl a s docela blbym pocitem šel k Gerardovi do pokoje. Neklepal. Gee seděl na posteli a něco zběsile čmáral do blogu. Mikey viděl jak jeho kresbu máčí slzy které každou chvíli odkáply z těch jeho nádherných očí.Gee zvedl hlavu a v očích se mu leskly slzy.
,,Mikey já nemohl….promiň….byl jsem hloupý a chtěl jsem nějak utýct před těmi všemi problémy…..prostě sem si to vzal a pak už sem nedokázal přestat….''na chvíli se odmlčel, vzdychl a koukal dolů.
''Miluju tě Mikey''ozvalo se pochvíli tiše.
Mikey přešel k posteli svého staršího brášky a posadil se.Gee se na něj koukl tázavým pohledem.
,,Ach Gee….já, promiň…..nechtěl jsem na tebe křičet…mám tě rád a ty to víš….dělám si o tebe starosti'' Těžce oddychl.
,,Né ty promiň…já měl jsem ti to říct….ale bál jsem se že by si mě potom nenáviděl. Chci to změnit Mikey…..chci to vzít zpátky.''přitáhl si kolena blíž k sobě,''mohl by si mě obejmout prosím''zašeptal.
Mikey se k němu nahnul a obejmul ho, jemně ho líbl do vlasů a zašeptal,''to bude dobrý bráško''Ale nevěděl to jistě. Nevěděl jestli to bude dobré…..vždyť Gee se teď bude muset jít léčit aby to bylo všechno OK…a to znamená říct to matce….vymyslet si proč Gee ty drogy bral ptz jí přece nemůže říct že to dělal kvůli tomu že ho miluje tím způsobem kterým nesmí.
Gerard skoro celý den spal a Mikey seděl vedle jeho postele v křesle a přemýšlel co by měl teď udělat, nebyl si jistý jak by matka zareagovala. Nechtěl aby byla zklamaná, vždycky si totiž myslela že Mikey i Gerard jsou slušně a dobře vychovaní. Mikey se uchechtnul…co je to slušná výchova?Zvednul se a šel dolů do obýváku kde vyhrabal Zlaté stránky.
Sednul si na gauč a začal listovat…..léčebny….našel jednu…..nedaleko za městem…
Mikey zvedl telefon a vytočil číslo…..crrr….crrr….Zvedla to nějaká paní na recepci…Mikey se nepředstavil…pro jistotu…vysvětlil jí svůj problém…starší bratr bere drogy ale nechce aby se to dozvěděli rodiče….skoro u toho brečel
,,J-jak dloho by trvalo léčení??''ptal se.
,,Pokud váš bratr o to léčení stojí….no dva nebo tři měsíce…'' Mikey vydechl..dva nebo tři měsíce….věděl že to nebude trvat krátkou dobu….ale jak to vysvětlí matce??
,,Dobře…děkuji za pomoc…ještě vám zavolám''zavěsil. Mikey zvedl hlavu a uviděl Gerarda stojícího ve dveřích.
,,Já to mámě řeknu Mikey…seš úžasněj brácha''
,,…díky Gee…já..''přešel k Mikeymu na pohovku a sedl si…..jejich obličeje byli blízko. Mikey cítil teplo Geeho dechu. Nemohl to vydržet….potřeboval zas cítit Geeho rty….chtěl být blíž…
,,Gee''vydechl a přilepil svoje rty k Gerardovým. Obtočil ruce kolem jeho boků a dobýval se jazykem do jeho úst. Gerard mu zajel rukama pod tričko a hladil Mikeyho hruď. Ach ty jeho ruce, pomyslel si Mikey a potichu zasténal. Stáhl Geemu tričko a zakousl se do jeho bradavky. Tentokrát to byl Gerard kdo sténal….zaklonil hlavu a hrabal se Mikeymu ve vlasech. Mikeyho rty se sunuly víš na Gerardův krk….ruka jela dolů až na okraj Geeho kalhot….Gee vydechl a zhoupl se v bocích, přitiskl Mikeyho ke gauči a sedl si obkročmo na něj. Mikey vzrušením zakňučel když cítil jak se Geeho objemný rozkrok tiskne na ten jeho.
,,Udělám pro tebe všechno Mikey''zašeptal Gee Mikeymu do ucha, ten jenom vzrušením protočil oči.
,,Půjdeme nahoru Gee…..nechci aby nás tu někdo našel až příde domů''Gee se jen zašklebil, vstal a táhl Mikeyho do pokoje po schodech nahorů….Mikey se držel těsně za Gerardem a celý se chvěl z jeho blízkosti….byl tak vzrušený jako ještě nikdy v životě a užíval si ten pocit. Když už chtěl vzít za kliku do pokoje Gee najednou změnil směr a pokračoval chodbou až k žebříku na půdu. Pod žebříkem se zastavil přitáhl si Mikeyho a políbil ho tak až se Mikeymu zastavil dech.
,,Lez první lásko'' Mikey se teda chytil žebříku a začal šplhat. Byl ještě celý rozechvělý z toho polibku a měl v jednu chvíli pocit že spadne. Konečně byl nahoře, otevřel poklop a vytáhl se na půdu….jeho a Geeho královstí….ještě když byli děti. Všechno vypadalo stejně, všude bylo plno hraček, her, dvě stará kola, plno kreseb Geeho i jeho…i když kdo co kreslil se dalo poznat velmi snadno…Uprostřed byla ke steně nalepená postel…..kdysi na ní leželi a vyprávěli si strašidelné příběhy……ted měl pocit se na ní budou dít mnohem rozdílné věci než jen vyprávění příběhů. Ani tu nebyl prach…nedivil se….Gee sem nejspíš v poslední době chodil dost často….Otočil se a pomohl Geemu vylízt nahoru. Usmál se na něj a začal ho znovu líbat. Geeho ruce sjely na Mikeyho boky a sundaly mu tričko.Mikey zavřel oči a nechal svého bratra at mu jezdí rumama po skoro nahém těle.
Gee obdivoval svého bratra….byl nádherný. Jezdil mu rukou po břiše….níž…níž….Mikey měl zavřené oči a těžde dýchal. Zajel mu rukou do rozkroku. Mikey zasténal. Gee mu stáhnul kalhoty a zalej mu rukou pod trenky. Mikey se prohnul a poklesl v kolenou. Obtočil ruce kolem Gerardových ramen aby nespadl a nechal si ho od Gerarda honit. Sténal mu přitom do ucha a hladil mu zadek. Nemohl myslet. Vnímal jen Geeho ruku.
Gee přestal a odtáhl se od Mikeyho který málem spadl. Těžce dýchal. Gerard si prohlížel jeho tělo…..tak moc ho chtěl….
,,Ahh….Gee…..ty mě mučíš…''
Gerard vzal okraj Mikeyho trenek a hodil ho na postel. Sundal si kalhoty i s trenkama a začal Mikeyho líbat na stehnech, pak mu stáhl trenky a jezdil mu prstem na podbřišku.
,,G-Gerarde!!''Mikeyho stav byl pomalu nepříčetný….Gee ho jemně oblízl a vzal ho celého do pusy.Mikey se celý křečovitě prohnul a začal hlasitě sténat.
,,Gee…ahhhhh…..nepřestávej……ahhhhhh''s hlasitým zasténáním se Mikey udělal. Gee to polknul a začal líbat Mikeyho na břiše. Byl už až bolestně vzrušený a chtěl se taky udělat. Mikey ležel a těžce přerývaně oddychoval. Viděl jak je Gerard nadržený….chvíli ho ještě nechal aby mu ocucával bradavku a pak se otočil na břicho. Gee ho začal hladit po bocích a Mikeymu už zase stál…..něco takového ještě nezažil….byl ze svého bratra nehorázně vzrušený. Chtěl ho v sobě. Potřeboval ho. Gerard políbil Mikeyho na krku a vnikl do něj. Otevřel pusu aby nabral vzduch a přirazil. Byl to neuvěřitelný pocit….Gee začal přirážet v pravidelném rytmu a oba sténali. Mikeymu slzely oči…..
,,Gee…Gee….achhh……víc….si úžasný….ahh přidej''
,,Mikey!!!''
,,Gee!!''
Svalili se na postel a Mikey se přitisknul na Geeho. Byli zpocení a místností se rozléhaly výdechy.
,,Ah Mikey miluju tě miluju…..''vydechl Gee a políbil vyčerpaného Mikeyho. Oba v objetí usnuli.
Druhý den ráno
Byl víkend a matka trvala na společné snídani. Zavalovala Mikeyho i Gerarda otázkami typu jak jim to jde ve škole, co pořád dělají….pravda…moc často je teď neviděla. Při otázce jestli mají nějakou přítelkyni se Mikey přidusil rohlíkem co zrovna polykal. Matka jen pozvedla obočí, Gee se začal smát a radši se začal matky ptát na práci aby nevyzvídala.
,,Našel jsem si práci mami ale na druhý straně států…..víš v komixový agentuře…..''řekl Gee a sklopil oči. Mikey na něj jen vytřeštěně zíral.
,,Ale zlato to je skvělé ne??''řekla nadšeně matka, Gerard zvedl hlavu a zářivě se usmál.
,,Prcáe tam bude trvat tak dva měsíce možná tři…..já chtěl bych na čas přerušit školu a věnovat se tomu….''
,,No já nevím….ale slibuješ že si školu doděláš že jo??''
,,Jistě mami…..slibuju''
,,Dobře''
,,Díky mami'' Gee vlepil mámě pusu na tvář a šel si dát sprchu.
Mikey seděl pořád v kuchyni a přemýšlel jak to ty tři měsíce bez Gerarda vydrží.
,,Jedu nakoupit ano? Stavím se u tety tak přijedu až odpoledne…zatím se tu mějte''volala matka z předsíně. Jakmile se zabouchly dveře vyběhl Mikey nahoru….Gerard zrovna vycházel z koupelny. Mikey se na něj vrhnul a strhl mu ručník který měl omotaný kolem pasu.
,,A-ale Mikey….co máma??''
,,Jela nakoupit''Vydechl Mikey Gerardovy do ucha a vrazil mu jazyk do krku při tom ho rukou hladil na stehně. Zatáhl ho do pokoje a hodil ho na postel pak si mu obkočmo sedl na pas a ruce mu dal za hlavu.
,,Mikey ty mě tak rajcuješ…''zašeptal Gerard.
Mikey Gerarda chvíli hladil po hrudi a pohupoval se na něm. Gee vzdychal čím dál hlasitěji.
,,Dělej….Mikey…ahhh'' Mikey začal mnout Gerarda v rozkroku, pomalu….,,Prooč Mikeyy….??ahh''
Mikey se svlíkl a otočil si Geeho. Vnikl do něj a začal přirážet. Gee sténal a křičel Mikeyho jméno. Po tom co se oba v křečích udělali leželi vedle sebe. Gee měl opřenou hlavu o Mikeyho rameno a jezdil mu rukou kolem pupíku.
,,Nevydržím to bez tebe Gee''
,,Ale vydržíš….''
,,No ano…..jenže….já se bojím…''
,,A čeho??''
,,No jsme bratři Gee…já….chci být pořád s tebou ale nejde to…to to chceme pořád tajit??''
,,Nevím Mikey…..víš co? Necháme tomu volný průběh….uvidíme co se stane…ano lásko??''
,,Říkej mi tak pořád Gee''Mikey Gerarda políbil a usnul.
Mikey večer potají zavolal do léčebny tak aby to matka neslyšela. Řekli mu že Gerard může nastoupit tenhle týden ve středu.
Středa-autobusové nádraží
,,Gee mám tě rád''
,,Já tebe taky..... a neboj se….budu ti volat a kdyžtak napíšu…..a mámě taky aby neměla podezření''zasmál se Gee ale hned přestal když viděl jak Mikeymu ukápla slzla. Vzal ho za bradu a podíval se mu do očí.
,,Mikey ty si mě zachránil…..si pro mě všechno, nemůžu bez tebe být….miluju tě a vždycky budu'' políbil naposled Mikeyho. Byl to polibek vyjadřující všechny city….víc už nebylo potřeba říkat. Gerard sebral tašku a nastoupil do busu.
,,Miluju tě'' zašeptal Mikey a vydal se směrem k domovu.
END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

HeRE!!

Klick!!

Komentáře

1 Mirka Mirka | 10. června 2007 v 16:39 | Reagovat

MOc pěknééééééé...píšeš..moc pěkně ..jenom kdyby to bylo častějcccc:-DDDD

2 Denča Denča | Web | 10. června 2007 v 20:04 | Reagovat

to je dokonaly..musis psat casteji..jinak mate upe moc super blogg se super pribehama.

3 Barush Barush | E-mail | Web | 12. června 2007 v 21:00 | Reagovat

Jj je to upe krásný

4 Anaj Anaj | 16. června 2007 v 19:04 | Reagovat

Krasa

5 leni... leni... | 16. června 2007 v 22:40 | Reagovat

krásný a dojemný....:'( <3

6 petusk@ petusk@ | Web | 15. srpna 2007 v 17:39 | Reagovat

hmm pjekne len keby to bylo o babe a chalanovi lebo tyto pribehy tak take nemam moc rada ale inac by to bylo uplnne supr kebyze je to o babe a chalanovi

7 DarkFire DarkFire | Web | 16. září 2007 v 15:34 | Reagovat

No jo - bratři jak se patří!

8 LucyA LucyA | Web | 20. února 2008 v 23:17 | Reagovat

to je tak úúúžasný príbeh.. Nádherne píšeš!!..

9 murderROMANCE - catherine way murderROMANCE - catherine way | E-mail | 15. dubna 2008 v 17:20 | Reagovat

to bolo doblee

10 Shame Shame | 1. července 2008 v 14:11 | Reagovat

To je... Dokonalý... Miluju Waycest...Ale jsem už z toho zblbá - začínám přemýšlet co cítím k mojemu bratrovi :$

11 XxyourchemicalloveXX XxyourchemicalloveXX | E-mail | 2. srpna 2008 v 5:13 | Reagovat

Can you rewrite it in English...please?

12 Ari Ari | Web | 12. července 2012 v 0:50 | Reagovat

to je niečo tak neskutočne dokonalé ! *www*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama